İstanbullu Gelin Dizisi Gün Sayıyor

İçerde Dizisinin 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayındandı

Acun Ilıcalı Yeni Projelerini Anlattı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (26 Şubat 2017 Pazar)

Aliye 5. Bölümü ile Perşembe a2’de

Tv'de Bu Hafta 04 Ocak 2017
35 views

Sinan’dan Aliye’ye son bir şans!

Kızı Ayşe’yi almak için Edirne’ye giden ve tam kavuştuğu anda İkbal tarafından engellenen Aliye’nin karşısına bu kez Sinan çıkar. Sinan Aliye’ ye “son bir şans” vereceğini söyler. Aliye ya evine dönecektir ya da oğlu Arda’yı da kaybedecektir…

Sinan İstanbul’da bir ihale kazanmış, artık “büyük” oynamak niyetindedir. En yakın arkadaşı Cemal’in de yanında olmasını ister, oysa Sinan’ın hayalleri Cemal’in boyunu aşıyordur. Üstelik Sinan’ı tehdit eden bir dert daha vardır: Ümit’in otopsi sonucu!

Aliye uyku tutmayan bir gecede kendini dışarı atar. Nusret’ le kadın kadına konuşup dertleşmek isterken uğradıkları saldırı, ikisinin dostluğunu daha da pekiştirir.

Hastane cephesinde ise Dr. Coşkun, meslektaşı Deniz’in kuyusunu kazmaya, hayati tehlikesi olmayanları bedava ameliyat ettiğine dair dedikodular çıkarmaya devam eder. Hakkında çıkan dedikoduları önemseyen ve kız arkadaşı Nur’la ilişkisi iyi gitmeyen Deniz’i en çok heyecanlandıran şey, modaevine gitmek ve Aliye’yi tekrar görmektir.

Yayın Tarihi : 05 Ocak 2017 / Perşembe

Yayın Saati  : 20.00

 

Yapımcı                 : TMC Film-Erol Avcı

Yönetmen                   : Kudret Sabancı

Senaryo                : Güliz Kucur, Mehmet Bilal, Yıldız Tunç

Oyuncular                       : Sanem Çelik, Halit Ergenç, Nejat İşler, İlhan Şeşen, Ülkü Duru, Ayla Algan, Ayten Uncuoğlu, İsmail İncekara, Ayşen Tunaboylu, Nazan Kırılmış, Itır Esen, Burçin Terzioğlu, Gülay Baltacı, Emel Çölgeçen, Derya Artemel, Fusun Öztoprak, Işıl Dayıoğlu

loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da135 sorgu var. 0,334 saniyede yüklendi.