22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Ağır Abi Çarşamba Show Tv’de

Tv'de Sinema 23 Temmuz 2016
1.172 views

Ağır Abi filminin oyuncuları ve konusu nedir; ne zaman yayınlanacak ve diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.


AĞIR ABİ Çarşamba GECESİ SHOW TV’DE!

Yönetmenliğini Oğuzhan Uğurun yaptığı, Halil Taşdemir, Senem Başak, Serhat Turhan ve Erdinç Kurt gibi usta oyuncuların yer aldığı 2011 yapımıAğır Abi Cuma gecesi Show TV’de!

Efe ve Yiğit uzun yıllardır kanka olan iki gençtir. Müdavimi oldukları mafya dizilerine özenip, “ağır abi” olmayı kafaya koyarlar. Ağır Abi mertebesine erişmek için ne yapacaklarını düşünürken, ülkenin en acımasız mafyası olarak ün salmış olan Abidin Cirit’in yanına gitmeye karar verirler. Birkaç numarayla Abidin Cirit’e kendilerini kanıtlayan ikili, hedefi vurduklarını sanırken, büyük mafya babası bir anda tövbe edip, mafya aleminden ayrılma kararı alır. Ama giderayak Efe ile Yiğit’i tek oğlu olan Sultan’ın koruması olarak atar. Fakat bu yeni görevleri hiç de sandıkları gibi çıkmayacaktır zira oldukça haşarı olan Sultan ikilinin başına olmadık işler açacak ve onları iki mafya arasındaki intikam savaşına sürükleyecektir.

“Ağır Abi”, 27 Temmuz Çarşamba gecesi saat 01.30’da Show TV’de!


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da105 sorgu var. 0,333 saniyede yüklendi.