Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

Acun Ilıcalı, Anıl Tetik Durumu ile İlgili neler Söyledi?

Survivor, Tv Magazin 17 Nisan 2015
942 views

Acun Ilıcalı, Anıl Tetik’in durumu ile ilgili açıklama yaptı.

Survivor’ın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı Sakatlan oyuncunun tedavi sürecinin uzaması halinde otomatik olarak yarışmaya devam etmemesi çin kural yok mu? Örneğin Anıl şu anda yarışmıyor sorusuna Anıl’ın doktorunun Survivor’ın sonuna kadar yarışamaz deseydi otomatik elenmesi gerekecekti, Anıl’ın doktoru 1 hafta içerisinde kısmen 2 hafta içerisinde ise tamamen oynayabileceğini söyledi, unutmayın ki finale kadar en az 7-8 haftası olacak ve buradan sonra takdirin seyircide olması gayet adil görünüyor dedi.

Ilıcalı, Küfürlü konuşmanın, diskalifiye olmasa da, bir yaptırımı olmalı sorusuna küfüre kesinlikle karşı olduğunu hiçbir şekilde küfür edilmemesinden yana olduğunu söyledi.Acun Ilıcalı, ben her zaman söylüyorum, bu kadar zor şartlarda ani bir sözel tepkinin ciddi bir yaptırımı olamaz, ancak ısrarı olması halinde mutlaka müdahale edilmeli, keşke herkes sinirlerine her zaman hakim olsa ama sinirlerine hakim olamayan yarışmacı da seyirciler tarafından değerlendirebilmeli dedi.

anıl-tetikAcun Ilıcalı, Ünlüler Kazandığında daha coşkulu anons ettiğinizi ve tebrik ettiğini gözlemliyoruz. Doğru Mudur? sorusuna bu kesinlikle doğru değil, o anki yarışma rekabetiyle orantılı olarak ben de heyecanlanabiliyorum, ancak Survivor’ın hiçbir anında Ünlüler veya Gönüllüler ayrımı yapmadım dedi.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da100 sorgu var. 0,325 saniyede yüklendi.