“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Tolga Sarıtaş Sayidaty Röportajı

Dizi Magazin 08 Ağustos 2016
340 views

Genç oyuncu Tolga Sarıtaş  ünlü Arap dergisi Sayidaty’e konuştu.

Ünlü Sayidaty dergisi Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş’ın uyumu ve başarısını Gümüş dizisindeki Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden’e benzetti, 45 ülkeye satılan dizinin büyük bir başarı elde ettiğini yazdı.

Birçok küçük rolde oynadıktan sonra Muhteşem Yüzyıl’da oynadığı Cihangir ve Güneşin Kızları’nda oynadığı Ali karakterleriyle yıldızı parlayan oyuncunun röportajından satır başları:

  • Güneşin Kızları sadece genç kızların değil farklı yaş gruplarından insanların sevdiği bir iş, bunu sokaklarda görebiliyorum. Dizi benim için dönüm noktası oldu.
  • Biz de dizideki aşk hikayelerini ve çiftleri sevdik. Onların hikayeleri ve problemleri gerçek hayatımızın bir parçası gibiydi.
  • Unutulmaz bir 14 Şubat yaşamadım. Aşk sadece bir günle sınırlandılabilecek bir duygu değil, aşkı her gün yaşıyor ve kutluyoruz.
  • Kısa süreli geçici hisler yaşadım, hiçbiri aşkı tanımlayan şeyler değil.Belki gelecekte aşkı yaşamak isteyebileceğim bir kişi bulabilirim.
  • İlk görüşte aşka inanıyorum. Keşke böyle bir aşkı hissedebilsem, böyle bir aşkı isterdim.Şu an için hayatımda herhangi biri yok.
  • İlk ciddi rolüm olan Şehzade Cihangir’i çok sevmiştim. Karakterin farklı boyutları, birçok zorluğun birleştiği bir hayatı vardı.
  • Çalıştığım her işi sevdim. Her işte eğlenmeye çalıştım, ikna olmadığım bir işte yer almadım. Çünkü ben mutlu bir adamım,hayatın negatif yanlarındansa pozitif yanlarını görmeye çalışırım her zaman.
  • Olabildiğince dışarıda yemeye çalışırım, uyguladığım herhangi bir diyet programı yok.Fırsat buldukça uzun mesafe yürümeyi seviyorum.
loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,356 saniyede yüklendi.