3 Adam, O Ses Türkiye Skeci İle İzleyiciyi Kırdı Geçirdi

555 kez izlendi, 06 Ekim 2013 Pazar

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın hazırladığı O Ses Türkiye parodisi seyirciyi kahkahaya boğdu. Star TV’de yayınlanan 3+1 programı konsept değiştirerek Acun Medya şemsiyesi altında 3 Adam ismiyle yeniden ekranlara geldi. Programın ilk bölümünde O Ses Türkiye programının parodisi yapıldı. Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yer aldığı parodide, Eser Gökhan’ı, […]

o ses türkiyeEser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın hazırladığı O Ses Türkiye parodisi seyirciyi kahkahaya boğdu.

Star TV’de yayınlanan 3+1 programı konsept değiştirerek Acun Medya şemsiyesi altında 3 Adam ismiyle yeniden ekranlara geldi.

Programın ilk bölümünde O Ses Türkiye programının parodisi yapıldı.

Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yer aldığı parodide, Eser Gökhan’ı, İbrahim Hadise’yi, Oğuzhan ise Ebru Gündeş’i oynadı.

Özellikle Eser’in Gökhan taklitleri ve İbrahim’in Hadise tiplemesi seyirciyi kahkahaya boğdu.

[dailymotion]http://www.dailymotion.com/video/x15m4dz_3adam[/dailymotion]

Etiketler: 3 Adam 3 Adam O Ses Türkiye Skeci 3 Adam O Ses Türkiye Skeci videosu 3 Adam Programı Hangi Gün Oynuyor? 3 Adam Programı İlk Fragmanı İzle 3 Adam Programı İzle 3 Adam Programı Jenerik Müziği 3 Adam Programı Kaç Bölüm Yayınlandı? 3 Adam Programı Ne Zaman Başlayacak 3 Adam Programı Oyuncuları 3 Adam Programı Resimleri 3 Adam Programı Saat Kaçta Başlayacak 3 Adam Programı Saat Kaçta Oynuyor 3 Adam Programı Şarkısı 3 Adam Programı Tekrarı Hangi Gün 3 Adam Programı Videosu ve Fragmanı Eser Yenenler İbrahim Büyükak O SES TÜRKİYE Oğuzhan Koç

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz